THE SMART TRICK OF دستگاه تصفیه آب THAT NO ONE IS DISCUSSING

The smart Trick of دستگاه تصفیه آب That No One is Discussing

The smart Trick of دستگاه تصفیه آب That No One is Discussing

Blog Article

تهرانسر - بلوار لاله - رو به روی پاساژ الماس - تصفیه آب پاکاب گستر

به همین دلیل است که پاکاب گستر به طور ویژه اقدام به فروش آب تصفیه کن خانگی در شهر تالش کرده است.

اگر در شهرهایی زندگی می کنید که از لحاظ کیفیت آب در شرایط چندان مناسبی نیستید، توصیه می کنیم از دستگاه هایی استفاده کنید که فیلترهای قوی تری دارند.

دستگاه های سرشیری در واقع یک مرحله ای میباشد که تنها با دارا بودن فیلتر پلی پروپیلن رسوبات بزرگی که قابل ته نشین شدن ته لیوان آب باشند را حذف میکند. این دستگاهها عملا کار چندانی برای پاکسازی آب برای آشامیدن انجام نمیدهند و از نقاط ضعف آنها نیز نصب بر سر شیر ظرفشویی است که برای تمام موارد شست و شو، نوشیدن آب و هر گونه استفاده دیگر از شیر ظرفشویی آب از فیلتر عبور میکند به همین جهت سریعا اشباع میشود.

فیلترینگ یک گام به شکست نزدیک‌تر/ دنیا فقط چند گام تا اعلام رسمی فعالیت اینترنت ماهواره‌ای!

بر روی دستگاه های مینروا یک گیج فشار روغنی قرار دارد. فشار باد مخزن با آن تنظیم میشود. اغلب فکر میکنند داخل این گیج آب پر شده و خراب شده است اما این گیج های فشار روغنی هستند و برای افزایش طول عمر آنها در داخل محفظه آن روغن پر میشود تا عقربه آن دقیق تر عمل نماید.

به این جهت که ممبران یک فیلتر خیلی ریزبافت است باید قبل از آن آب با فشار پمپ از ممبران عبور کند در غیر این صورت املاح مضر حذف نخواهند شد. علاوه بر تمام قطعات دیگر، انواع مدل های مینروا دارای پمپ بسیار قوی اصل تایوان و پمپ نیز دارای گارانتی بدون قید و شرط میباشد تا در click here صورتی که عیب و مشکلی برای آن ایجاد شود بدون هیچ مسئله ای برای شما تعویض گردد.

در واقع این دستگاه‌ها، برای آب چاه مناسب هستند و موارد استفاده آنها عبارت‌اند از شهرک‌هایی که مخازن ذخیره بزرگ دارند و احتمال می‌رود که آب در آنها میکروب و لجن بگیرد.

شرکت پاکاب گستر اقدام به فروش ویژه تصفیه آب خانگی در شهر تالش واقع در استان گیلان کرده است. در سال های اخیر همانطور که گفتیم تقاضا برای خرید تصفیه اب در این شهر بالاتر رفته است.

ماده ضد عفونی کننده تصفیه آب را درون هوزینگ مرحله اول دستگاه آب تصفیه کن بریزید و دوباره این هوزینگ را در محل مناسب خود نصب کنید.

از ویژگی‌ های دیگر آن این است که شیر تخلیه آن از جنس کروم است و زنگ نمی زند.

برای مثال وقتی میخواهید مخزن دستگاه را خالی کنید؛ ابتدا باید شیر مخزن را ببندید تا از ورود آب تصفیه شده جدید به مخزن جلوگیری شود. سپس میتواند شیر برداشت را باز کنید، تا مخزن ذخیره آب تصفیه کن خالی شود.

تصفیه آب، باعث خواهد شد تا آبی تمیزتر، سالمتر، دارای طعم و بوی دلپذیر و همینطور مناسب برای مصرف خانوار، در اختیار آنها قرار گیرد.

اجزای تشکیل دهنده انواع مدل‌های تصفیه آب خانگی مینروا کاملا بهداشتی و استاندارد طراحی و تولید شده‌اند و به هیچ وجه با آب واکنش شیمیایی نمی‌دهند تا بو، طعم و رنگ آب آشامیدنی تلخ و از حالت عادی خارج نشود.

Report this page